دستگاه تصفیه آب صنعتی و دریایی industrial water filtration device برای بهره برداری در صنایع است که بر پایه استفاده از آب تصفیه شده می باشند، از جمله صنایع غذایی، داروسازی، کشاورزی، فولاد نیروگاه، نفت گاز پتروشیمی و ….
طراحی و ساخت دستگاه تصفیه آب صنعتی
دستگاه های تصفیه آب صنعتی بی کیفیت سبب صدمات احتمالی به لوله ها و تجهیزات می شود. احتمال رسوب و خوردگی در بویلرهای بخار آب افزایش یافته و این نیاز به سوخت بیشتر جهت گرم کردن همان مقدار آب را سبب می شود.
در برج های خنک کننده نیز احتمال رسوب و خوردگی ایجاد می شود که آب بی کیفیت، گرم و کثیف داخل برج احتمال رشد باکتری و بیماری لژیونر که نتیجه ای مرگ آور می باشد را به وجود می آورد. همچنین تصفیه آب جهت بالا بردن کیفیت آب در تماس با محصول مانند نیمه رساناها و یا آب مربوط به خود محصول مانند نوشیدنی هاف داروسازی و … می شود.
آب های خانگی نیز در صورتی که اندازه گیری های بهداشتی مناسبی انجام نشود می توانند غیرقابل اطمینان برای آشامیدن شوند.
انواع دستگاه های تصفیه آب صنعتی
شرکت عمران سازان مهاب با تجربه ارزشمند اجرای پروژه های EPC دارای نمونه پروژه های اجرایی با ظرفیت های بالا می باشد. جهت دریافت مشاوره رایگان با تلفن های شرکت تماس حاصل فرمایید

این شرکت فعال در زمینه پروژه های EPC  قادر به اجرای صفر تا صد از طراحی، تأمین تجهیزات، ساخت، راه اندازی پشتیبانی انواع دستگاه تصفیه آب صنعتی با استاندارد های روز دنیا از جمله دارویی ، آشامیدنی ، کشاورزی، صنعتی و … در صنایع گوناگون می باشد

این شرکت دارای بیش از دو دهه تجربه در زمینه ساخت، نصب و بهره برداری و مشاوره سیستم های صنعتی تصفیه آب به روش اسمز معکوس می باشد.