WOODMART COLLECTIONS

FEATURED CATEGORIES

WoodMart is a powerful eCommerce theme for WordPress.

آب پاش (12)

آب شیرین کن یا سیستم اسمز معکوس (RO) (5)

آبزیان (21)

آژیر اعلام حریق (4)

آکومولاتور (8)

WOODEN ACCESSORIES

FEATURED PRODUCTS

Visit our shop to see amazing creations from our designers.
BEST SELLERS
 • BEST SELLERS
 • FEATURED
 • SALES

بسکت حمل بار و نفر

فروش بسکت حمل بار و نفر

بسکت حمل نخاله یا بسکت حمل مصالح سبدی جهت انتقال نخاله و مصالح به طبقات است که در پروژه های اجرایی مورد استفاده قرار می گیرد و در ابعاد مختلف بر اساس وزن مصالح و نخاله ساختمانی قابل ساخت می باشد. در ساخت بسکت حمل بار و نفر رعایت نکات ایمنی و استانداردهای مربوطه جهت حفظ ضریب اطمینان از اهمیت بالایی برخوردار بوده و استانداردهای مربوطه شامل استاندارد طراحی ASMEB جهت دریافت گواهینامه از سازمان ملی استاندارد از اهمیت بالایی در طراحی و تولید بسکت حمل بار و نفر برخوردار می باشد. انواع بسکت حمل بار و نفر قابل ارائه در شرکت توربو صنعت عبارت اند از:

 • سبد یا بسکت کارگاهی حمل مصالح و نخاله (بار)
 • سبد یا بسکت حمل سیلندر یا نگهداری از کپسول
 • سبد یا بسکت حمل نفر
 • شوتینگ نخاله

فروش دستگاه جوش میگ یا مگ

دستگاه جوش میگ یا دستگاه جوش مگ دارای قابلیت جوشکاری تحت محافظت گاز های خنثی مانند CO2 بوده و برای ایجاد اتصال بین قطعات از سیم جوشکاری با متراژ 30 متر استفاده می شود. این فرایند در جوشکاری جهت ایجاد حوضچه عمیق ذوب برای ایجاد جوش هایی با استحکام و کیفیت بالا مورد استفاده قرار می گیرد. شرکت توربو صنعت تامین کننده انواع دستگاه های میگ یا مگ جوشکاری دارای استاندارد روز کشور و منتخبی از بهترین برند ها می باشد.

دستگاه جوش گل میخ زن عرشه فولادی

فروش دستگاه گل میخ زن عرشه فولادی

دستگاه گل میخ زن عرشه فولادی دستگاهی است که اختصاصا جهت اتصال گل میخ و عرشه فولادی مورد استفاده قرار می گیرد. این دستگاه با بهره گیری از جریان القایی قادر به ایجاد جریان تا 2000 آمپر است و می تواند در هر دقیقه 12 عدد گل میخ را به عرشه فولادی متصل کند. شرکت توربو صنعت ارئه کننده انواع دستگاه جوش گل میخ زن عرشه فولادی با بهترین کیفیت و استاندارد روز دنیا می باشد.

دستگاه جوشکاری فورجینگ میلگرد

فروش دستگاه جوشکاری فورجینگ (جوش سر به سر میلگرد)

دستگاه جوش فورجینگ سر به سر میلگرد دستگاهی است با قابلیت ایجاد فشار گاز، که امکان جوش سر به سر میلگرد بر اساس استاندارد مقررات ملی ساختمان را تحت حرارت حاصل از فشار بالای گاز فراهم می سازد. این دستگاه متشکل از پمپ تحت فشار هیدرولیکی، شیلنگ مخصوص، مشعل و مانومتر فشار گاز می باشد. شرکت توربو صنعت تامین کننده انواع تجهیزات فورجینگ میلگرد با بالاترین کیفیت و استاندارد می باشد.

دستگاه دیزل جوش

فروش دستگاه جوش دیزلی یا موتور جوش

دستگاه جوش دیزلی یا دیزل جوش دستگاهی با کارایی بسیار زیاد در صنعت ساختمان سازی و اسکلت فلزی و ساخت پل ها و سوله های صنعتی می باشد. دستگاه دیزل جوش در مناطقی که برق شهری یا برق صنعتی در دسترس نباشد کاربرد فراوان دارد. شرکت توربو صنعت تامین کننده انواع دستگاه های جوش دیزلی با بهترین برندها و کیفیت روز بازار با امکان تولید جریان مورد نیاز جوشکاری و برق مجزا جهت روشنایی و اتصال دستگاه های دیگر به دیزل جوش می باشد.

 • دستگاه های جوش دیزلی سری قابل حمل 
 • دستگاه های جوش دیزلی سری ثابت (حرفه ای)

دستگاه جوش رکتیفایر

فروش دستگاه رکتیفایر جوشکاری

دستگاه جوش رکتیفایر یا یک سو کننده جریان در واقع نوعی اینورتر است که جهت یک سو سازی جریان الکتریکی طراحی شده تا جریان برق متناوب شهری را از پریز برق شهری یا کارگاهی دریافت کند و با یک سو سازی جریان الکتریکی متناوب به جریان الکتریکی مستقیم با ولتاژ پایین تبدیل کند. رکتیفایر جهت انجام جوشکاری با قدرت بالا و نفوذ بالا در اجرای جوش های یک پارچه و بدون خلل و فرج مورد استفاده قرار می گیرد. شرکت توربو صنعت ارائه کننده انواع رکتیفایر های جوشکاری با معتبر ترین برند های بازار با دو دهه تجربه تخصصی در عرضه محصولات صنعتی می باشد.
 • دستگاه جوش رکتیفایر تک فاز
 • دستگاه جوش رکتیفایر سه فاز

دستگاه جوش ترانسفورماتور

فروش ترانس جوشکاری

ترانس جوشکاری یا دستگاه جوش ترانسفورماتور از انواع اولیه دستگاه های جوشکاری می باشد که در گذشته جهت جوشکاری اسکلت فلزی و ایجاد جوش با عمق و جریان بالا مورد استفاده قرار می گرفته، با پیشرفت تکنولوژی و آمدن اینورتر های جوشکاری کاربرد این دستگاه نسبت به گذشته کمتر شده ولی همچنان در میان کاربران طرافداران خود را دارد. در جوشکاری جهت ایجاد حوضچه مذاب به ولتاژ کم و جریان بالا از 50 تا 500 آمپر نیاز است. شرکت توربو صنعت تامین کننده ترانسفورماتورهای جدید جوشکاری با قابلیت جوشکاری تا 500 آمپر و برند های معتبر دارای استاندارد روز کشور می باشد.

اینورتر جوشکاری

فروش دستگاه های جوش و برش اینورتر

دستگاه جوش اینورتر قوس الکتریکی پایداری تولید می کند و با حداقل جریان ورودی قابل تنظیم بوده و مجهز به سیستم مبدل ولتاژ اینورتری پر قدرت می باشد. دستگاه های اینورتر در برابر تغییرات جریان پایدار بوده و دارای کابل های بلند و عدم نوسانات جوش است. کاهش وزن و ابعاد دستگاه به دلیل استفاده از تکنولوژی اینورتر مشخصه بارز دستگاه های اینورتر جوشکاری می باشد. شرکت توربو صنعتبا بیش از دو دهه تجربه در زمینه تامین ماشین آلات ساختمانی تامین کننده انواع اینورتر جوشکاری با برندهای معتبر داخلی و خارجی و دارای استاندارد در انواع سری های زیر می باشد.

 • دستگاه جوش اینورتر تکفاز با الکترود پوشش دار
 • دستگاه جوش اینورتر سه فاز و برش پلاسما

ALL-IN-ONE ECOMMERCE SOLUTION

ABOUT OUR WOODMART STORE

Nec  adipiscing luctus consequat penatibus parturient massa cubilia etiam a adipiscing enigm dignissim congue egestas sapien a. Scelerisque ac non ut ac bibendum himenaeos ullamcorper justo himenaeos vel a sapien quis.

JOIN OUR NEWSLETTER NOW

Will be used in accordance with our Privacy Policy
FURNITURE GUIDES

OUR LATEST NEWS

Latest trends and inspiration in interior design.
PREBUILT LAYOUTS

WOODMART DEMOS

High-quality demos and layouts.