مقالات

آبزی پروری

آبزی پروری

ازن به صورت روز افزونی در صنعت آبزی پروری و پرورش ماهی استفاده می شود. دلیل این امر امتیازات بسیار زیاد ازن در مقایسه با سایر روش های سنتی می باشد. ضدعفونی آب سیركوله شده نكته بسیار مهمی در حفظ سلامتی ماهی می باشد. ازن قابلیت ضدعفونی بالایی دارد و این در حالی است كه تولید محصولات جانبی مضر یا پسماند شیمیایی با روش ضدعفونی با ازن صفر است. شركت توربو صنعت با نزدیك به دو دهه فعالیت در این زمینه همواره آماده ی مشاوره در زمینه ی انتخاب بهترین سیستم ازن زنی می باشد. آب سالم برای تمامی حیوانات امری حیاتی است كه می تواند در بهره وری بیشتر دامداری ها و مزارع پرورش ماهی نقش بسزایی ایفا كند. امروزه با توجه به محدودیت منابع آبی و نیاز به استفاده مجدد از آب ضرورت بیشتری نسبت به ضدعفونی آب احساس می شود. تجربه ی این شركت نشان می دهد كه با استفاده از این روش رندمان بهره وری در مزارع پرورش ماهی و دامداری ها رشد بالایی داشته است.

مزایای استفاده ازن ازن برای پرورش آبزیان و دامداری ها

• كاهش چشمگیر مصرف آب
• افزایش سرعت رشد
• كاهش بیماری های مربوط به آب
• استاندارد بالاتر زیست محیطی
• مكمل فرایند های تصفیه دیگر

ازن ژنراتور های ozomax ساخت كشور كانادا با ظرفیت های مختلف و غلظت بالای ازن تولیدی گزینه ی بسیار مناسبی برای این كار می باشد. این ژنراتورهای ازن دارای یكسال گارانتی بوده و از روش تخلیه corona برای تولید ازن بهره می برند.
كلیه ی قطعات جانبی این ژنراتورها همیشه در انبار این شركت موجود است و در صورت نیاز دستگاه به تعمیر، این عمل در كمترین زمان انجام می شود.